Multimode 50/125



Tuotteen kuva Valmistaja- Malli Tuotteen nimi Hinta
DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen Deltaco LCSC-701

DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen

DELTACO kuitukaapeli, 1 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenMultimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua...
€23.89

 Osta heti 

DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, Deltaco LCSC-711

DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125,

DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5 mLaadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin...
€25.90

 Osta heti 


Copyright © 2021 YP-Net.Com. Template by 12leaves.com
wastrong template