Cisco



Tuotteen kuva Valmistaja- Malli Tuotteen nimi Hinta
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM Deltaco SFP-C0007

DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM

DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (Vastaa tuotetta Cisco GLC-LH-SM) - Vastaa tuotetta Cisco GLC-LH-SM
€29.90

 Osta heti 

DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km kuin Cisco GLC-BX Deltaco SFP-C0016

DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km kuin Cisco GLC-BX

DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550TX/1310RX, 20km, DOM, (Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-D) - Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-D
€61.90

 Osta heti 

DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, kuin Cisco GLC- Deltaco SFP-C0017

DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, kuin Cisco GLC-

DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km (Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-U) - Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-U
€37.89

 Osta heti 

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode Deltaco SFP-C0004

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (Vastaa tuotetta Cisco GLC-LH-SM) - Vastaa tuotetta Cisco GLC-LH-SM
€31.91

 Osta heti 

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode Deltaco SFP-C0003

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Vastaa tuotetta Cisco GLC-5X-MM) - Vastaa tuotetta Cisco GLC-5X-MM
€28.90

 Osta heti 

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM Deltaco SFP-C0006

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Vastaa tuotetta Cisco SFP-GE-S) - Vastaa tuotetta Cisco SFP-GE-S
€31.91

 Osta heti 


Copyright © 2021 YP-Net.Com. Template by 12leaves.com
wastrong template