GBIC & SFP-moduulit



Tuotteen kuva Valmistaja- Malli Tuotteen nimi Hinta
1Gbps Ethernet and 2 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC, Spare CISCO DEL3004562

1Gbps Ethernet and 2 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC, Spare

Cisco Triple-Rate Multiprotocol - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-SX - LC multi-mode - up to 500 m - 850 nm -...
€40.90

 Osta heti 

D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode D-Link DEM-310GT

D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode

D-Link SFP-moduuli(mini-GBIC), 1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 1310nm, 10km
€85.89

 Osta heti 

D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode D-Link DEM-311GT

D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode

D-Link SFP-moduuli(mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 850nm, 550m
€59.90

 Osta heti 

HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850n HP DEL1005096

HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850n

HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850nm
€99.89

 Osta heti 

HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver HPE DEL1009944

HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver

HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver
€84.90

 Osta heti 

HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver HP DEL1005276

HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver

HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver
€28.90

 Osta heti 

Mikrotik Pair of bidir SFP 10G 10Km T1270nm-R1330 nm and vice ve Mikrotik MKT-10152

Mikrotik Pair of bidir SFP 10G 10Km T1270nm-R1330 nm and vice ve

MikroTik S+2332LC10D - Kit - SFP+ transceiver module - LC single-mode - up to 10 km
€369.90

 Osta heti 

MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, 2 LC-liitintä, 550m, 1,25G Mikrotik MKT-10170

MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, 2 LC-liitintä, 550m, 1,25G

MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, kaksi LC-liitintä, 550 m, 1,25G, DDM, hopeaSFP-moduuli, joka tarjoaa kaksi LC-liitintä. Se soveltuu...
€23.89

 Osta heti 

Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm Mikrotik MKT-10178

Mikrotik SFP CWDM module 1.25G 40km 1610nm

MicroTik S-C61DLC40D - SFP Transmitter / Receiver Module (mini-GBIC) - CWDM / LC single mode - up to 40 km - 1610 nm, silver
€59.90

 Osta heti 

Mikrotik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm Mikrotik MKT-10166

Mikrotik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm

Mikrotik S-31DLC20D SFP dualfiber 1.25G SM  20kmm 1310nm
€31.91

 Osta heti 

Mikrotik SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm Mikrotik MKT-10154

Mikrotik SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm

MikroTik S+85DLC03D, SFP+ (10Gbit) LC transceiver, 300m, Multi ModeS+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300...
€68.89

 Osta heti 

Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D Mikrotik MKT-10167

Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D

Mikrotik single fiber pair 1x S35LC20D and 1x S53LC20D
€83.90

 Osta heti 

TP-LINK Gigabit interface muunnin(Mini GBIC), 1000Base-BX, singl TP-LINK TL-SM321A

TP-LINK Gigabit interface muunnin(Mini GBIC), 1000Base-BX, singl

TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, WDM, simplex, singlemode, LC, 1550nm TX/1310nm RX, 10km Mahdollistaa signaalien lähetyksen...
€48.91

 Osta heti 

Transceiver X132 10G SFP+LC HPE DEL2001085

Transceiver X132 10G SFP+LC

HPE X132 10G SFP+ LC Transciever, 220m, Multimode, silverA 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for...
€273.90

 Osta heti 

U Fiber RJ45 - SFP to RJ45 Ubiquiti UBI-UF-RJ45-1G

U Fiber RJ45 - SFP to RJ45

Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G, 1Gbps, mini-GBIC, max 100m, silver
€22.90

 Osta heti 

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 20 pack Ubiquiti UBI-UF-MM-10G-20

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 20 pack

U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 20 pack
€414.90

 Osta heti 

U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack Ubiquiti UBI-UF-SM-10G-S

U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack

U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack
€199.90

 Osta heti 

U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 20 pack Ubiquiti UBI-UF-SM-10G-S-20

U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 20 pack

U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 20 pack
€1,693.90

 Osta heti 


Copyright © 2021 YP-Net.Com. Template by 12leaves.com
wastrong template