DELTACO Kuitu jatkokap, LC-LC, singlemode, duplex, keraam muovi

  • Malli: FBP-1044
  • Paino: 0.01kg
  • Kpl varastossa: 245
  • Valmistaja: Deltaco

€7.90

Lisää koriin:


DELTACO Kuituliitoksen jatkokappale, LC-LC, singlemode, duplex, keraaminen, muovi

Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.


Tämä tuote on tullut valikoimiimme tiistai 02 kesäkuu, 2020.

Copyright © 2021 YP-Net.Com. Template by 12leaves.com
wastrong template