DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode

  • Malli: SFP-DL002
  • Paino: 0.03kg
  • Kpl varastossa: 14
  • Valmistaja: Deltaco

€28.90

Lisää koriin:


DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode (Vastaa tuotetta D-LINK DEM-311GT)

- Vastaa tuotetta D-LINK DEM-712


Tämä tuote on tullut valikoimiimme tiistai 02 kesäkuu, 2020.

Copyright © 2021 YP-Net.Com. Template by 12leaves.com
wastrong template