DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

  • Malli: SFP-HP110
  • Paino: 0.04kg
  • Kpl varastossa: 16
  • Valmistaja: Deltaco

€29.90

Lisää koriin:


DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Vastaa tuotetta HP J4858C)

• Vastaa tuotetta HP J4858C



Tämä tuote on tullut valikoimiimme tiistai 02 kesäkuu, 2020.

Copyright © 2021 YP-Net.Com. Template by 12leaves.com
wastrong template