DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

  • Malli: SFP-HP011
  • Paino: 0.03kg
  • Kpl varastossa: 47
  • Valmistaja: Deltaco

€29.90

Lisää koriin:


DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Vastaa tuotetta HP J4859C)


- Vastaa tuotetta HP J4859C


Tämä tuote on tullut valikoimiimme tiistai 02 kesäkuu, 2020.

Copyright © 2021 YP-Net.Com. Template by 12leaves.com
wastrong template